2016-05-04

ALUPROF z podwójną „Złotą Budowlaną Marką Roku 2015”

ALUPROF, lider w produkcji systemów aluminiowych, został doceniony w prestiżowym rankingu „Budowlana Marka Roku”. W kategorii materiałów budowlanych tytuł „Złotej Budowlanej Marki Roku 2015” firma zdobyła w dwóch kategoriach: aluminiowe profile okienne oraz systemy roletowe.

„Budowlana Marka Roku” to prestiżowy ranking przygotowywany cyklicznie przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Zestawienie prezentuje stabilne polskie marki, cieszące się największą renomą wśród inwestorów i wykonawców, a więc tych, którzy mają styczność z danym produktem w codziennej pracy. Podobnie jak w latach ubiegłych i w tegorocznej edycji, nie mogło w nim zabraknąć marki ALUPROF.

W kategorii materiałów budowlanych na podium znalazły się sztandarowe produkty firmy. „Złotą Budowlaną Marką Roku 2015” zostały nagrodzone po raz drugi aluminiowe profile okienne (w zeszłorocznym plebiscycie również zdobyły ten zaszczytny tytuł) oraz systemy roletowe, które awansowały ze srebrnej pozycji z 2014 roku.

– Obecność produktów ALUPROF w rankingu „Budowlana Marka Roku” potwierdza silną pozycję przedsiębiorstwa na krajowym rynku. Sukces jest pochodną ciągłych inwestycji w rozwój i badania, dzięki którym oferta firmy spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników – komentuje Tomasz Grela, Prezes Zarządu ALUPROF S.A. – „Złoto” cieszy, a jednocześnie zobowiązuje do podejmowania nowych wyzwań – dodaje.

Ranking Budowlana Marka Roku jest realizowany cyklicznie przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku od 2001 roku. Nagrody przyznawane są na podstawie ogólnopolskich badań, realizowanych w różnych grupach odbiorców produktów budowlanych. W rezultacie, na ich podstawie powstaje obiektywne zestawienie prezentujące najbardziej uznane marki o silnej pozycji na rynku. Budowlana Marka Roku jest jednym z największych i najważniejszych tego typu wyróżnień w branży budowlanej.

W tym roku uroczyste wręczenie nagród odbyło się 26 czerwca br., w Hotelu Venecia Palce w Michałowicach k. Warszawy. W imieniu Zarządu firmy nagrodę odebrała Elżbieta Dziubak, Generalny Architekt ALUPROF.

aluprof