2016-05-04

Dobra passa Aluprof

W oparciu o innowacyjne technologie i wysokiej jakości komponenty marki ALUPROF na całym świecie powstają nowoczesne obiekty architektoniczne. Rosnąca popularność rozwiązań polskiego przedsiębiorstwa zaowocowała w pierwszym kwartale 2015 roku wzrostem sprzedaży o 25%.

W pierwszym kwartale bieżącego roku krajowy rynek budowlany widocznie się ożywił. Inwestorzy chętnie sięgali po wysokiej jakości rozwiązania spółki ALUPROF, która w tym okresie odnotowała w Polsce wzrost sprzedaży o 28%. Najwięcej obiektów na bazie aluminiowych systemów przedsiębiorstwa powstaje w stolicy Polski. Wśród nich można znaleźć: The PARK IV, Centrum Nowych Technologii, Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie, ASTORIA – Warszawa czy Halę Koszyki. Firma intensywnie działa również we Wrocławiu, gdzie w oparciu o jej rozwiązania realizowane są takie budowle jak: EGAZ Times II, Nicolas Business Center, OMEX Braniborska czy Centrum Handlowe BIELANY II. Produkty Aluprof wzbogacają także architekturę Krakowa i Gdańska.

Tendencja wzrostowa sprzedaży innowacyjnych rozwiązań ALUPROF widoczna jest również poza granicami kraju. Dynamika sprzedaży utrzymuje się tu na poziomie +22%. Największe zainteresowanie produktami polskiego przedsiębiorstwa widoczne jest na dużych i dojrzałych rynkach, tj. brytyjskim, czeskim czy niemieckim. Na bazie systemów ALUPROF powstaje obecnie wiele prestiżowych realizacji, np. Metropolitan Police Headquarter w Londynie, Biology Park Brno, centrum sportu w Holandii czy kliniki w Niemczech. Na uwagę zasługuje również zawarcie wielu znaczących kontraktów w Ameryce. Krajowa myśl techniczna wzbogaci takie inwestycje jak Sky View czy Fulton w Nowym Jorku.