2013-09-04

Związek Polskie Okna i Drzwi rekomenduje Aluprof

Firma Aluprof, czołowy producent profili aluminiowych jest firmą rekomendowaną przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Certyfikaty przyznawane są producentom, którzy prowadzą swoją działalność w sposób zgodny z najwyższymi standardami biznesowymi. Wyróżnienie potwierdza rzetelność firm i stanowi ważną informację dla środowiska biznesowego.

 

Związek Polskie Okna i Drzwi został utworzony by umożliwić przedsiębiorcom wymianę doświadczeń. Celem organizacji jest promocja dobrych praktyk i wyznaczanie kierunków rozwoju branży.

Przyznany certyfikat jest dla nas bardzo ważny. Stanowi on bowiem najlepszy dowód na to, że działalność Aluprof jest doceniana przez specjalistów. Od początku przykładamy dużą wagę do rozwoju oferty produktowej. Zawsze dbamy o to, by opracowywane przez firmę rozwiązania precyzyjnie odpowiadały na potrzeby rynku i stawały się inspiracją dla naszych klientów. Zależy nam na rozwoju polskiej branży stolarki budowlanej, dlatego wspieramy działania Związku POiD angażując się w liczne projekty inicjowane przez jedyną organizację reprezentującą branżę stolarki budowalnej – mówi Tomasz Grela, Prezes Zarządu Aluprof S.A.

Rekomendacje Związku Polskie Okna i Drzwi otrzymują firmy w nim zrzeszone, które działają rzetelnie, stając się w ten sposób przykładem dla innych przedsiębiorstw. Certyfikat Związku Polskie Okna i Drzwi, przyznany firmie Aluprof S.A. podczas uroczystej Gali IV Kongresu Stolarki Polskiej, stanowi solidną  rekomendację biznesową dla tego przedsiębiorstwa. Za rekomendacją stoją konkretne argumenty – otrzymują ją przedsiębiorstwa w pełni wiarygodne, oferujące rozwiązania o najwyższych standardach jakości. Aluprof  w pełni spełnia te wymagania. Co ważne, firma aktywnie uczestniczy również w projektach realizowanych przez nasz Związek. Mam nadzieję, że Certyfikat Związku POiD i związana z nim rekomendacja, będą stanowić ważną informację dla partnerów firmy i przełożą się na dalszy rozwój przedsiębiorstwa – mówi Paweł Wróblewski Dyrektor Związku Polskie Okna i Drzwi.

Aluprof jest członkiem Związku od 2003 roku. Przedsiębiorstwo należy do Grupy Kapitałowej Kęty S.A., w ramach której funkcjonuje akredytowane Centrum Rozwojowo – Badawcze. Wprowadzenie na rynek rozwiązań poprzedzone jest wnikliwą analizą potrzeb konsumentów oraz trendów branżowych. Dzięki takiemu podejściu możliwe było stworzenie m.in. systemu  do produkcji okien i drzwi MB-86 Aero , który jako pierwszy w Europie został wyposażony w aerożel – materiał o znakomitych parametrach izolacyjnych czy najnowocześniejszy system fasadowy MB – TT50 o doskonałych parametrach konstrukcyjnych.

Spółka Aluprof posiada swoje oddziały w Czechach, Niemczech, Rumunii, Wielkiej Brytanii, a także na Ukrainie i Węgrzech. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Bielsku-Białej, gdzie mieszczą się również linie produkcyjne oraz centrum logistyczne. W oddziale w Opolu, wytwarzane są natomiast systemy roletowe. Łączna powierzchnia zakładów produkcyjnych firmy wynosi blisko 70 000 m².