Zarząd

Zarząd Aluprof SA
Zarząd
 • Tomasz Grela
  Tomasz Grela

  Tomasz Grela

  Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny

  W 1997 roku ukończył studia na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W tym samym roku rozpoczął pracę w firmie budowlanej Dombud SA w Katowicach gdzie pracował do 2001 roku jako kierownik działu marketingu. Następne dwa lata pełnił funkcję dyrektora ds. logistyki i dyrektora handlowego w firmie Farmacol SA w Katowicach. Od listopada 2002 do lipca 2006 roku pracował na stanowisku dyrektora operacyjnego, a następnie został powołany na członka zarządu w firmie Metalplast Bielsko S.A. Równolegle od 2004 roku pełnił funkcję prezesa zarządu Metalplast-Stolarka Sp. z o.o., którą sprawował do grudnia 2008 r.


  Od grudnia 2008 sprawuje funkcję prezesa zarządu Aluprof SA, a od grudnia 2017 roku funkcję członka zarządu Grupy Kapitałowej Grupa Kęty.

 • Jolanta Kosiec
  Jolanta Kosiec

  Jolanta Kosiec

  Członek Zarządu, Dyrektor Finansowa

  W 1998 roku ukończyła studia magisterskie na Wydziale Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Katowicach. W tym samym roku rozpoczęła staż w Zakładzie Metali Lekkich "Kęty" SA, a następnie została zatrudniona jako specjalista ds. kontrollingu (1998-2001). Przez kolejne cztery lata pracowała w UNION-VIS Sp. z o.o. oraz Klingspor Sp. z o.o. na stanowisku szefa działu kontrolingu. W latach 2008-2009 była kierownikiem działu finansów i kontrolingu w Metalplast-Stolarce Sp. z o.o.


  W Aluprof SA objęła stanowisko dyrektora finansowego w kwietniu 2009 roku. Od lutego 2011 roku sprawuje funkcję członka zarządu.

 • Małgorzata Wojtasik
  Małgorzata Wojtasik

  Małgorzata Wojtasik

  Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy

  W 1988 roku ukończyła studia magisterskie na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego. Jest także absolwentką studiów podyplomowych w zakresie menedżerskim na Uniwersytecie Śląskim.


  Doświadczenie zawodowe rozpoczęła w Centrali Handlu Zagranicznego CENTROZAP w Katowicach gdzie przepracowała 8 lat. W 1996 roku rozpoczęła trwającą 12 lat pracę w Hydro Aluminium Chrzanów, firmie należącej do norweskiego koncernu NORSK HYDRO, gdzie od 2004 roku była menadżerem sprzedaży. Po prawie 2 latach pracy na stanowisku dyrektora handlowego i pełnienia funkcji członka zarządu w Effector SA rozpoczęła pracę w Aluprof SA gdzie od lutego 2011 pełni funkcję członka zarządu.

aluprof