Przetargi

Aktualne przetargi ALUPROF S.A.
Przetargi

Aluprof S.A. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie.


Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu firma Aluprof S.A. posiada ponad 1300 stałych klientów. Roczne przychody ze sprzedaży Aluprof S.A. przekraczają 230 mln EUR. Eksport stanowi około 36% ogólnej sprzedaży. W 2017 roku na trasach zleconych przez Aluprof S.A. zakład Bielsko-Biała i Goleszów Przewoźnicy wykonali 6 630 700 km. Firma zatrudnia ponad 2000 pracowników.


Aluprof S.A. sprzedaje swoje rozwiązania do większości krajów europejskich a także do Stanów Zjednoczonych. Firma posiada przedstawicielstwa i centra dystrybucyjne na terenie całej Europy: w Niemczech, w Wielkiej Brytanii, w Belgii, w Holandii, w Czechach, w Rumunii, w Danii, na Węgrzech, na Ukrainie, a także w USA.


Aluprof nieustannie przykłada ogromną wagę do ciągłego rozwoju oraz utrzymywania najwyższego poziomu swoich wyrobów oraz usług. Innowacyjne technologie i nowoczesny park maszynowy gwarantują solidne i trwałe produkty oraz zadowolenie Klientów.aluprof